Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.

Outsourcing kadrowo-księgowy to oddelegowanie pracownika do siedziby klienta.

Outsorcing

Outsourcing kadrowo-księgowy

Outsourcing kadrowo-księgowy zyskuje na popularności przede wszystkim ze względu na to, że przyczynia się do oszczędności na wielu płaszczyznach działania przedsiębiorstw. Zlecenie obowiązków związanych z prowadzeniem działu kadr i płac oraz całego sektora księgowości firmie zewnętrznej pozwala lepiej ukierunkować zasoby przedsiębiorstwa oraz skupić energię i uwagę pracowników na działaniach przynoszących wymierne korzyści.

Proponowany przez nas model outsourcingu kadrowo-księgowego pozwala na znaczne obniżenie kosztów związanych z prowadzeniem rachunkowości. Ewidencjonowanie operacji gospodarczych nie musi już dłużej być dla Twojego przedsiębiorstwa niewdzięcznym obowiązkiem i obciążeniem finansowym.

Obsługa kadrowo-księgowa

Zapewniamy profesjonalną obsługę kadrowo-księgową, a co za tym idzie – bezbłędne wykonywanie powierzonych nam obowiązków. Zatrudniamy kadrę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy stale monitorują zmieniające się zasady prawa pracy oraz prawa podatkowego. Nasi pracownicy mogą świadczyć usługi kadrowo-księgowe w Twojej siedzibie lub w naszym biurze, dzięki czemu wyposażenie kolejnego stanowiska pracowniczego nie jest konieczne. Skanowaniem, przygotowywaniem i transportowaniem dokumentów z Twojej siedziby w Warszawie bądź okolicach do naszego biura zajmie się dedykowany pracownik administracyjny.

W zależności od potrzeb dajemy możliwość wynajęcia pracownika na dowolny okres:

kilka godzin, dni, miesięcy lub na czas nieokreślony.
Elastycznie dopasowane

Wynajmując pracownika Klient nie musi zawierać z nim umowy, a jego pracę rozlicza na podstawie faktury VAT.

Outsourcing księgowy obejmuje:

To jak, zaczynamy?!

Ty rozwijasz biznes, my dajemy Ci kompleksowe wsparcie.

To jak zaczynamy