Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.

Audyt podatkowy wskazuje oszczędności oraz nakreśla możliwe zyski dla firmy.

Audyt

Audyt procesów

Usługi naszego biura obejmują również kompleksowa pomoc w przeprowadzaniu audytu procesów, podatkowego, finansowego. Audyt podatkowy przeprowadzają doświadczeni doradcy podatkowi i biegli rewidenci, którzy odpowiednio zaprojektują rozwiązania dla Twojej firmy w razie stwierdzenia nieprawidłowości związanych z rozliczeniami podatkowymi.


Audytem procesu nazywamy okresową weryfikację, czy wymagania dla danego procesu produkcyjnego lub usługowego zostały spełnione. Pozwala to m.in. na ocenę jakości procesów. To najlepszy i najskuteczniejszy sposób na upewnienie się, czy działania podejmowane w firmie są zgodne z założeniami. Audyt przeprowadza się w sytuacji, gdy:


  • wdrożono nowy proces lub dokonano jego optymalizacji i zależy nam na sprawdzeniu efektywności;
  • poprzedni audyt zakończył się niezadowalającym wynikiem kwalifikującym do powtórnego audytu.

Jak przebiega audyt procesów?


Przeprowadzenie każdego audytu polega na wykonaniu kilku czynności. Pierwszym krokiem jest dokładne ustalenie daty audytu oraz wskazanie obszaru, jakiego ma on dotyczyć. Następnie można przejść do głównej czynności, czyli oceny wybranego procesu i kwalifikacji ewentualnych niezgodności. Bezpośrednio po przeprowadzonym audycie sporządza się raport, do którego wgląd otrzymują uczestnicy danego audytu.


Weryfikacja i ocena procesów zawsze powinna się opierać na rzetelności oraz bezstronności. Ważne jest, aby dochować dyskrecji i poufności, ponieważ podczas audytu kontrolowane są często informacje o charakterze poufnym.


Jeśli szukasz biura, które świadczy usługę przeprowadzenia audytu przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, zgłoś się do nas. Odwiedź nasze biuro zlokalizowane w Warszawie lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Audyt procesów obejmuje:

Audyt finansowy obejmuje:

To jak, zaczynamy?!

Ty rozwijasz biznes, my dajemy Ci kompleksowe wsparcie.

To jak zaczynamy