Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.

Oferujemy kompleksowe wsparcie specjalistów w podejmowaniu optymalnych decyzji gospodarczych.

Doradztwo gospodarcze

Doradztwo gospodarcze Warszawa

Oferujemy doradztwo gospodarcze i podatkowe dla firm, w tym w zakresie prawa gospodarczego i podatkowego. Nasza ekspercka wiedza obejmuje przede wszystkim trzy sektory: bieżące funkcjonowanie spółek, oddziałów i przedstawicielstw, a także rejestrację i likwidację tychże podmiotów. Z naszych usług consultingowych korzystają przede wszystkim firmy z Warszawy, szczególnie z dzielnicy Wilanów.

W ramach doradztwa gospodarczego nie tylko prowadzimy konsultacje z klientami biznesowymi, ale również oferujemy aktywne wsparcie i pomoc m.in. w zakresie zakładania spółek KRS. Możemy przygotować niezbędne dokumenty, w tym umowy, uchwały, wnioski, formularze czy nawet wewnętrzne regulaminy. Ponadto możemy zająć się rozwiązywaniem umów w ramach likwidowania spółki, oddziału czy przedstawicielstwa. Specjalizujemy się również w prowadzeniu mediacji między wspólnikami.

Zmiany podatkowe – Polski Ład

Do najważniejszych obowiązków naszych pracowników można zaliczyć pozostawanie na bieżąco z aktualnymi zmianami w prawie podatkowym i gospodarczym. Dlatego możemy zawsze udzielać naszym klientom rzetelnych, sprawdzone informacji. Przedsiębiorcy korzystający z naszych usług consultingowych nie muszą zajmować się monitorowaniem i analizowaniem nowego prawa, w tym m.in. planu odbudowy polskiej gospodarki po pandemii COVID-19, znanego jako Polski Ład. Wszelkie zmiany prowadzane przez rząd zostaną przejrzyście wyjaśnione przedstawicielom przedsiębiorstwa, a jeśli korzystasz z naszych usług w zakresie obsługi kadrowo-płacowej lub księgowej – nie musisz martwić się o wdrożenie ich w życie, ponieważ zajmiemy się tym za Ciebie.

Zapewniamy indywidualne i kompleksowe podejście do klienta, wnikliwą analizę jego potrzeb oraz specyfiki działalności.

Doradztwo gospodarcze obejmuje:

To jak, zaczynamy?!

Ty rozwijasz biznes, my dajemy Ci kompleksowe wsparcie.

To jak zaczynamy