Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.

Z powodzeniem wspieramy Wasze biznesy od 2012 r.

onas

Beata Małowiecka to założycielka, a zarazem główna księgowa BM Consulting.

fiolet

Swoje ponad 25-letnie doświadczenie zdobywała w korporacjach, spółkach z o.o. i działalnościach gospodarczych.

‍Ukończyła wiele prestiżowych uczelni:

  • Finanse i Bankowość w SGH (1998 r.)
  • Wydział Prawa na Uczelni Łazarskiego (2017 r.)
  • Międzynarodowe Standardy Rachunkowości na Akademii Leona Koźmieńskiego (2010 r.)
  • Prawo Pracy na Wydziale Prawa UW (2020 r.)

oraz kurs dla kandydatów na biegłych rewidentów, a także wiele innych kursów i szkoleń pozwalających nadążać za nieustannie zmieniającymi się przepisami prawa podatkowego.

Zaufaj nam tak, jak zrobili to inni!

Obsługujemy ponad 40 firm, w tym korporacje oraz małe i średnie przedsiębiorstwa.

Jednym z największych Klientów naszego biura jest firma Virgin Mobile Polska, której księgi rachunkowe prowadzimy od początku jej istnienia na polskim rynku tj., od 2012 r. Poza obsługą księgową i kadrowo-płacową prowadzimy także sprawy Biura Zarządu (tworzyliśmy regulamin: Zarządu, Organizacyjny oraz Wynagrodzenia).

onas

Jesteśmy młodym, ale doświadczonym zespołem, który bardzo lubi swoją pracę. Będąc naszym Klientem, masz pewność, że Twoja księgowość jest w dobrych rękach.

Gwarancją rzetelności wykonywanych przez nas usług jest elastyczność, unikalna wiedza, a także nieustannie podnoszone kompetencje. Dopasujemy się do potrzeb każdego Klienta, bez względu na wielkość jego firmy. Będziesz się czuł bezpiecznie, mając dla siebie specjalnie dedykowaną księgową. Specjalnie dla Ciebie stworzymy pakiet usług zgodny z potrzebami Twojej firmy. Czy wiesz, że prowadząc księgowość w pojedynkę, popełnienie jednego błędu może kosztować Cię znacznie więcej niż zatrudnienie profesjonalisty nawet na kilka lat? Oto nasza propozycja – Ty poświęcasz swój bezcenny czas na rozwój biznesu, my dajemy Ci kompleksowe wsparcie. Na stałe współpracujemy z doradcą podatkowym i radcą prawnym, dzięki czemu oferujemy Klientom konkurencyjne cenowo, szerokie spektrum usług.